Upadle.pl – serwis muzyczny

Upadle.pl – serwis muzyczny

Robisz koncert? Masz zespół? Szukasz promocji? Jak się zareklamować? Skąd wziąć sponsorów? Chcesz zaistnieć w mediach? Zgłoś się do nas! Tak właśnie działał największy serwis muzyczny w regionie!

Serwis muzyczny updle.pl przeznaczony był dla młodych, ambitnych a zarazem mieszkańców naszego miasta a co się później okazało województwa którzy organizowali koncerty, zakładali lokalne zespoły, którzy chcieli zrobić coś więcej niż inni!

Podczas kilkuletniej historii serwis stworzył podkarpacki undergrund. Dorobił się ogólnopolskiego rozgłosu, widniał na większości plakatach koncertowych wieszanych w województwie, prowadził konkursy w telewizjach regionalnych oraz radiowych, prowadził największe forum muzyczne w regionie, jednoczył zespoły rockowe z Południowo – Wschodniej Polski , na internetowym radiu kończąc gdzie z każdym miesiącem przybywało słuchaczy.

SKĄD TEN POMYSŁ?

Zaczęło się niewinnie. Początkowym zamysłem strony było ukazanie ciemniejszej strony naszego miasta, stąd nazwa: (upadle-miasto.tk).

Dzięki przypadkowo spotkanym ludziom (żuBer, Harcerz) powstała idea zmiany charakteru strony na miejski portal muzyczny (potem; regionalny). Od tego momentu strona zaczęła swój dynamiczny rozwój! Rozbudowana została galeria zdjęć z wydarzeń koncertowych, portfolio zespołów oraz solowych projektów.

Zostały dodawane zdjęcia, filmy i informacje i miejskich wydarzeń. Twórcy portalu z biegiem czasu zaczęli jeździć po koncertach w województwie i zaczęli robić relacje z wydarzeń kulturalnych. Jako jedyni w historii naszego miasta stworzyliśmy muzyczną społeczność w której członkowie zespołów jak i fani za pomoc naszego forum mogli wymieniać swoje spostrzeżenia, opinie.

Link do jednego z wielu artykułów o naszej działalności:
http://www.nowiny24.pl/archiwum/art/5970289,tu-niezalezne-upadle-miasto,id,t.html

Tomasz Zubrzycki
Upadle.pl