SWubezpieczenia.pl – oświadczenie, kolizja, wypadek

SWubezpieczenia.pl – oświadczenie, kolizja, wypadek

Miałeś wypadek, kolizję i nie wiesz jak się zachować, jak napisać oświadczenie uczestnika kolizji oraz gdzie je wysłać? Przestraszony dzwonisz do swojego agenta ubezpieczeniowego z prośbą o pomoc? Od dzisiaj już nie musisz, gdyż powstała nowa i jedyna niezależna w Polsce aplikacja mobilna, która pomoże Ci przejść przez procedurę powypadkową.

Aplikacja przeznaczona jest dla każdej osoby, która korzysta ze telefonu lub tableta z systemem Android. Zawiera ona kilka zakładek. Dwie pierwsze wyjaśniają, czym jest wypadek i kolizja oraz jak się zachować. Następnie sprawdzić można, jak wygląda wzór oświadczenia powypadkowego i wypełnić oświadczanie interaktywne oraz wysłać je e-mailem.

– Aplikacja jest bardzo prosta, jej największą zaletą jest to, że pobiera się jednym kliknięciem ze sklepu Google Play. Gwarantujemy, że będzie działać i będzie dostępna wszędzie gdzie jest zasięg do serwisu Google – mówi Witold Sikora, właściciel firmy SWubezpieczenia.pl ze Stalowej Woli.

SKĄD TEN POMYSŁ?

Agenci ubezpieczeniowi przy zawieraniu umów przekazują swoim Klientom wizytówki – oświadczenia po kolizji drogowej, które są niestety duże i mało poręczne. Klienci często zostawiają je w domu wraz z dokumentami, nie przechowują ich razem z dowodem rejestracyjnym w aucie.

– Pewnego weekendu miałem trzech młodych klientów, którym musiałem telefonicznie wytłumaczyć, co mają zrobić po stłuczce. Przy trzecim pomyślałem sobie, że przecież każdy ma telefon komórkowy i od razu wpadłem na pomysł aplikacji mobilnej – wyjaśnia Witold Sikora.

Po kliku miesiącach pracy powstała pierwsza niezależna od towarzystw ubezpieczeniowych, łatwa w obsłudze dla każdego śmiertelnika, aplikacja mobilna – SWubezpieczenia.pl.

KORZYSTAJ Z GŁOWĄ

Jest wiele sytuacji i zdarzeń drogowych, które mogą być problematyczne i konfliktowe, bezmyślne korzystanie z aplikacji może spowodować różne skutki..
– Za pomocą aplikacji doradzamy co zrobić, jak postępować, ale to nie może wyłączać myślenia, ponieważ każde zdarzenie różni się od siebie i należy podejść do niego indywidualnie – zaznacza właściciel SWubezpieczenia.pl.

Aplikacja ma pomóc na miejscu zdarzenia, wszystkie wymienione czynności wynikają z naszego doświadczenia w pracy z naszymi Klientami. Na podstawie danych zebranych bezpośrednio po zdarzeniu można rozpocząć dalsze skuteczne czynności w procesie likwidacji szkody,

Obsługujemy wiele osób z całej Polski, nie tylko sprzedajemy ubezpieczenia, ale informujemy o procesie likwidacji szkód w różnych towarzystwach i doradzamy jakie czynności są niezbędne dla przyśpieszenia uzyskania odszkodowania.

– Jeśli zadzwoni do nas Klient ze Stalowej Woli zaprosimy go do naszego biura. Natomiast jeśli będzie on mieszkańcem odległego miasta, postaramy się mu pomóc telefonicznie i drogą mailową – wyjaśnia Sikora. – Obecnie odległość nie stanowi bariery – dodaje.

Witold Sikora,

SWubezpieczenia.pl