Stalowka.EU – Niezależny portal miasta Stalowa Woli

Stalowka.EU – Niezależny portal miasta Stalowa Woli

Nie wiesz co się dzieje w mieście? Chcesz być na bieżąco? Chcesz znać aktualny harmonogram wydarzeń, a może repertuar kin, a może też chcesz wiedzieć, w którym sklepie w Stalowej Woli są najlepsze promocje?


Inicjatorem pomysłu był Marcin Daca, który jest zdania, iż większość mediów lokalnych jest powiązana z ugrupowaniami politycznymi oraz uzależniona od reklamodawców. Od samego początku istnienia poralu ( rok 2011 ) do chwili obecnej rok 2016 – aktywny udział w portalu biorą 3 osoby Marcin Daca, Piotr Daca, Grzegorz Sobieraj, Rafał Baran.

Portal Stalowka.EU – przeznaczony jest dla ludzi, młodych, pełnych energii, których nie interesuje polityka, a nauka, rozrywka, emocje, adrenalina, innowacje. Portal zaczynało budować kilkunastu ludzi, zatrzymało się na kilku. Niestety większość z nich stało się osobami uzależnionymi od względów politycznych. Jak sama nazwa wskazuje, jest to portal niezależny. Piszemy obiektywnie o wszystkim i wszystkich. Nie jesteśmy uzależnieni od ugrupowań politycznych, czy też reklamodawców.

Tworzymy wszystko non-profit. A to wszystko, tylko dlatego, żeby być niezależnym. Jeżeli, masz pasje, jesteś ambitny, mam innowacyjne pomysły, lubisz fotografie, dziennikarstwo! Dołącz do Nas! Zróbmy coś nowego, innowacyjnego. Niech mieszkańcy widzą, że w Stalowej Woli są też niezależne media! Napisz do Nas: redakcja@stalowka.eu

Marcin DACA – pomysłodawca portalu Stalowka.EU

2011r .:

2016

2012 r.:

2013

2013 r.:

2012

2015-2016 r.:

2011